Kolový šroub M14x1,5×38 kužel, klíč 17, C17D38F-BLACK, B66L/S BLK černý, výška 65 mm
Šroub na kola M14x1,5×38 mm kuželový typ C17D38F-BLACK (B66L/S BLK) pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Celková výška 65 mm.
 1,55 bez DPH
95 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kolový šroub  M14x1,5×38 mm s kuželovou dosedací plochou typ C17D38F-BLACK (B66L/S BLK) pro pro Range Rover a další osobní, SUV a dodávkové automobily.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Pevnostní třída: 10.9
Celková výška: 65 mm
Klíč: 17 mm
PARAMETRY
Hmotnost 0,093 kg
Rozměry 61 mm