Kolový šroub M14x1,5×47 koule R14, klíč 17, S17D47R14F-BLACK černý, výška 69
Kolový šroub M14x1,5×47 mm kulový R14 typ S17D47R14F-BLACK na originální kola značky automobilu Mercedes Benz prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 20 mm. Barva černá.
bez DPH
281 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
Kolový šroub M14x1,5×47 mm kulový R14 typ S17D47R14F-BLACK na originální kola Mercedes Benz prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 20 mm. Celková výška 69 mm. Barva černá
Pozor! ne pro litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL. Tyto vozy mají standardně delší závit (místo 27 mm mají délku závitu 45 mm).
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 47 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 69 mm
Klíč/hlava: 17 mm
|---|---|
| Rozměry | 69 mm |