Kolový šroub M14x1,5×50 kužel, klíč 17, C17D50F-Black, černý, výška 77 mm
Šroub na kola M14x1,5×50 mm kuželový typ C17D50F-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Barva stříbrná. Celková délka 77 mm.
 2,31 s DPH
 1,91 bez DPH
302 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 48579 Kategorie: ,
Kolový šroub M14x1,5×50 mm s kuželovou dosedací plochou typ C17D50F-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Pevnostní třída: 10.9
Celková výška: 77 mm
Klíč: 17 mm
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,109 kg
Rozměry 77 mm