Kolový šroub M14x1,5×55 koule R14, klíč 17, S17D55R14F-ZNNI, černý, výška 77 mm
Kolový šroub S17D55R14 pro litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený o 10 mm. Barva černá. Celková výška 77 mm.
bez DPH
253 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Šroub na kola M14x1,5×55 mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D55R14F-ZNNI pro litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený o 10 mm. Pro použití rozšiřovacích podložek šíře 9-11 mm. Barva černá. Celková výška 77 mm.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 77 mm
Dosedací plocha: kulová poloměr R14
Klíč: 17 mm
|---|---|
| Rozměry | 77 mm |
| Rozměr (M) | |
| Poznámka | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Značka automobilu | |
| Barva | |
| Povrchová úprava |
UPOZORNĚNÍ
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
ID: 33858 76 sklademKolový šroub M14x1,5×55 koule R14, klíč 17, S17D55R14, výška 75 mm
Šroub na kola M14x1,5x55 mm kulový R14 typ S17D55R14 pro litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený o 10 mm.
Související produkty
22%