Kolový šroub M14x1,5×60 koule R14, klíč 17, S17D60R14-ZNNI, černý, výška 82
Kolový šroub S17D60R14-ZNNI pro litá kola AMG a značky automobilu Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený. Barva černá. Celková výška 82 mm.
 2,10 s DPH
 1,74 bez DPH
306 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 45743 Kategorie: , Štítek:
Kolový šroub S17D60R14-ZNNI pro litá kola AMG a značky automobilu Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 14-17 mm. Barva černá. Celková výška 82 mm.
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,108 kg
Rozměry 82 mm
Rozměr (M)
Poznámka
Stoupání závitu
Délka závitu (S)
Dosedací plocha
Klíč / hlava (HEX)
Celková výška (L)
Značka automobilu
Barva
Povrchová úprava
VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE
    UPOZORNĚNÍ
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
  • Pojistné šrouby M14x1,5x60 kulová R14
    ID: 44842 5 skladem
    Pojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5×60 kulová R14, klíč 17, SICUSTAR VN560R14
    Bezpečnostní šrouby M14x1,5×60 mm s kulovou dosedací plochou R14 označení SICUSTAR VN560R14 jsou vyrobeny z pevnostní oceli a mají 400 kombinací pojistného systému. Bezpečnostní šrouby a matice SICUSTAR mají nejbezpečnější pojistný systém z celé nabídky na trhu. Použití pro automobily Mercedes, originální litá kola Mercedes CL, S, ML, GL, GLK pro rozšiřovací podložky prodloužené o 15…
     37,76 s DPH
  • 14%
    Kolový šroub M14x1,5x60 kulový R14, klíč 17, S17D60R14, výška 80 mm
    ID: 33859 246 skladem
    Kolový šroub M14x1,5×60 kulový R14, klíč 17, S17D60R14, výška 80 mm
    Šroub na kola M14x1,5x60 mm kulová dosedací plocha R14 typ S17D60R14 pro litá kola AMG a značky automobilu Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 15 mm.