Kolový šroub M14x1,5×60 kulový R14, klíč 17, S17D60R14, výška 80 mm
Šroub na kola M14x1,5×60 mm kulová dosedací plocha R14 typ S17D60R14 pro litá kola AMG a značky automobilu Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 15 mm.
 1,34 bez DPH
246 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 33859 Kategorie: ,
Kolové šrouby M14x1,5×60 mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D60R14 pro litá kola AMG a značky automobilu Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 15 mm.