Kolový šroub M14x1,5×65 koule R14, klíč 17, S17D65R14-BLACK, černý, výška 84 mm
Šroub pro litá kola M14x1,5x65mm kulový R14 typ S17D65R14-BLACK Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený pro rozšiřovací podložky. Černý.
 2,71 s DPH
 2,24 bez DPH
130 ks skladem
Množství:
Kolové šrouby pro litá kola M14x1,5x65mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D65R14-BLACK Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 18-22 mm. Celková výška 84 mm.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn)
Dosedací plocha: kulová R14
Délka závitu: 65 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 84 mm
Klíč/hlava: 17 mm