Kolový šroub M14x1,5×65 koule R14, klíč 17, S17D65R14-BLACK, černý, výška 84 mm
Šroub pro litá kola M14x1,5x65mm kulový R14 typ S17D65R14-BLACK Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený pro rozšiřovací podložky. Černý.
bez DPH
130 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Kolové šrouby pro litá kola M14x1,5x65mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D65R14-BLACK Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 18-22 mm. Celková výška 84 mm.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn)
Dosedací plocha: kulová R14
Délka závitu: 65 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 84 mm
Klíč/hlava: 17 mm
|---|---|
| Rozměr (M) | |
| Poznámka | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Značka automobilu | |
| Barva | |
| Materiál | |
| Pevnostní třída | |
| Povrchová úprava | |
| Výrobce | |
| Země původu |
UPOZORNĚNÍ
MADE IN ITALY
BIMECC
14%
ID: 33859 246 sklademKolový šroub M14x1,5×60 kulový R14, klíč 17, S17D60R14, výška 80 mm
Šroub na kola M14x1,5x60 mm kulová dosedací plocha R14 typ S17D60R14 pro litá kola AMG a značky automobilu Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 15 mm.
ID: 32858 384 sklademKolový šroub M14x1,5×65 koule R14, klíč 17, S17D65R14, výška 84 mm
Šroub pro litá kola M14x1,5x65mm kulový R14 typ S17D65R14 Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený pro rozšiřovací podložky.
Související produkty
22%
ID: 52252 76 sklademKolový šroub M15x1,25×43 kulový R14, pohyblivá plocha, klíč 17, S17Q43R14E-MW-BLACK, černý, výška 74 mm
Šroub na kola M15x1,25x43 mm kulový R14 typ S17Q43R14E-MW-BLACK na originální kola s kulovou pohyblivou dosedací plochou pro Mercedes Benz GLE (2019-) a GLS (2019-) prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek. Barva černá, Klíč 17 mm.
ID: 10694 220 sklademKolový šroub M12x1,25×60 kužel, klíč 17, C17B60, výška 85 mm
Šroub M12x1,25x22 mm kužel pro aftermarketová kola C17B60 pro značky automobilu Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot prodloužené.
ID: 48342 250 sklademKolový šroub M12x1,75x35mm kužel, klíč 17, C17G35F, VOLVO výška 61 mm
Šroub na kola M12x1,75x35mm kužel pro montáž rozšiřovacích podložek na starší modely značky automobilu VOLVO.
ID: 10693 136 sklademKolový šroub M12x1,25×50 kužel, klíč 17, C17B50, výška 75 mm
Šroub M12x1,25x22 mm kužel, typ C17B50 pro aftermarketová kola, pro značky automobilu Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot prodloužené.