Kolový šroub M14x1,5×65 koule R14, klíč 17, S17D65R14, výška 84 mm
Šroub pro litá kola M14x1,5x65mm kulový R14 typ S17D65R14 Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený pro rozšiřovací podložky.
 2,31 s DPH
 1,91 bez DPH
349 ks skladem
Množství:
Kolové šrouby pro litá kola M14x1,5x65mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D65R14 Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 18-22 mm. Celková výška 84 mm.
SPECIFIKACE
Barva: šedá/stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Dosedací plocha: kulová R14
Délka závitu: 65 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 84 mm
Klíč/hlava: 17 mm