Kolový šroub M14x1,5×65 koule R14, klíč 17, S17D65R14F-BLACK, černý, výška 87 mm
Šroub pro litá kola M14x1,5x65mm kulový R14 pro Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený. Barva černá. Celková výška 87 mm.
bez DPH
98 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
Šroub pro litá kola M14x1,5x65mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D65R14F-BLACK Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 18-22 mm. Barva černá. Celková výška 87 mm.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn)
Dosedací plocha: kulová R14
Délka závitu: 65 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 87 mm
Klíč/hlava: 17 mm
|---|---|
| Rozměry | 87 mm |
| Povrchová úprava | |
| Materiál | |
| Pevnostní třída | |
| Uvedená cena za: | |
| Výrobce | |
| Země původu | |
| Značka |
UPOZORNĚNÍ
MADE IN ITALY
FARAD
ID: 32858 349 sklademKolový šroub M14x1,5×65 koule R14, klíč 17, S17D65R14, výška 84 mm
Šroub pro litá kola M14x1,5x65mm kulový R14 typ S17D65R14 Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený pro rozšiřovací podložky.
Související produkty
22%