Kolový šroub M14x1,5×65 koule R14, klíč 17, S17D65R14F-BLACK, černý, výška 87 mm

Šroub pro litá kola M14x1,5x65mm kulový R14 pro Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený. Barva černá. Celková výška 87 mm.

64,49  s DPH
53,30  bez DPH

253 ks skladem

Předpokládané doručení do 20. 6. 2024

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Šroub pro litá kola M14x1,5x65mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D65R14F-BLACK Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 18-22 mm. Barva černá. Celková výška 87 mm.

SPECIFIKACE

Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn)
Dosedací plocha: kulová R14
Délka závitu: 65 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 87 mm
Klíč/hlava: 17 mm

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,114 kg
Rozměry 87 mm
Rozměr (M)

Poznámka

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

Značka automobilu

Barva

Povrchová úprava

Materiál

Pevnostní třída

Uvedená cena za:

Výrobce

Země původu

Značka

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

Farad   FARAD

Produkty FARAD zaručují vysokou kvalitu a servis. Splňují přísné evropské normy a mají certifikát kvality TÜV homologace UNI EN ISO 9001 (1998), QS 9000 (2000), ISO 14001(2002) a ISO/TS 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl). Každá kategorie výrobků byla navíc testována, aby dosáhla standardů vyžadovaných mezinárodním trhem. Výrobce FARAD je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…