Informace o vozidle
| Vozidlo | BMW 2-serie (F7, F74) 2025-____ Gran Coupe |
| EG-číslo | e1*2018/858*00397*.. |
| Rozteč | 5/112 |
| Průměr náboje | 66,6 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1050-1125 kg/1000-1090 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M14x1,25x27 mm klíč 17 |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M14x1,25x27 mm klíč 17 |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatiky | Disky |
|---|---|
| 205/55R17 91V nebo 95Y | 7,5x17 ET53 |
| 205/55R17 95H M+S | 6,5x17 ET45 |
| 205/55R17 95H M+S | 7,5x17 ET53 |
| 225/45R18 95Y | 8,0x18 ET54 |
| 195/50R18 93H M+S | 6,5x18 ET42 |
| 225/45R18 95V M+S | 8,0x18 ET54 |
| 235/40R19 96Y | 8,0x19 ET53 |
| 225/40R19 93Y | 8,0x19 ET53 |
| 195/45R19 91H M+S | 6,5x19 ET42 |
| 225/40R19 93H M+S | 8,0x19 ET53 |











