Informace o vozidle
| Vozidlo | Nissan Townstar Kasten (NFK) 2022-____ van |
| EG-číslo | e2*2018/858*00025*.. |
| Rozteč | 5/114,3 |
| Průměr náboje | 66,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1170-1230 kg/1260-1450 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechová kola | M12x1,5x24 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M12x1,5x24 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | volitelné senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatiky | Disky |
|---|---|
| 195/65R15 95H | 6,0x15 ET35 |
| 205/60R16 96H | 6,0x16 ET38 |
| 205/55R17 95H | 7,0x17 ET43 |










