Informace o vozidle
| Vozidlo | Omoda 5 (T34) 2024-____ SUV |
| EG-číslo | e9*2018/858*11327*.. |
| Rozteč | 5/108 |
| Průměr náboje | 65,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | kg/ kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M14x1,5x29 mm klíč ??mm |
| Dosedací plocha | kulová R13 |
| Kolové šrouby pro litá kola | M14x1,5x29 mm klíč ??mm |
| Dosedací plocha | kulová R13 |
| Měření tlaku v pneu | senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatiky | Disky |
|---|---|
| 215/65R16 98H | 6,5x16 ET33 |
| 215/60R17 96H | 6,5x17 ET33 |
| 215/55R18 95H | 7,0x18 ET33 |
| 215/50R19 97H | 7,0x19 ET33 |
| 235/50R19 99V | 7,0x19 ET33 |
| 235/45R19 95V | 7,5x19 ET33 |









