Informace o vozidle
| Vozidlo | Renault Scenic, Megane-Scenic, Grand-Scenic (RFA) 2016-____ Van |
| EG-číslo | e2*2007/46*0574*.. |
| Rozteč | 5/114,3 |
| Průměr náboje | 66,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1080-1230 kg/1110-1294 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M12x1,5x24 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M12x1,5x24 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 195/55R20 95H | 6,50 x 20 ET33,00 | 195/55R20 95H | 6,50 x 20 ET33,00 |











