Informace o vozidle
| Vozidlo | Subaru Impreza (GD, GG, GGD) 2001-2007 sedan |
| EG-číslo | e1*98/14*0145*.., e1*98/14*0163*.. |
| Rozteč | 5/100 |
| Průměr náboje | 56,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 890-1030 kg/890-920 kg |
Materiál
| Kolové matice pro plechová kola | M12x1,25 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové matice pro litá kola | M12x1,25 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 185/70R14 88Q zimní | 5,50 x 14 ET | 185/70R14 88Q zimní | 5,50 x 14 ET |
| 195/60R15 88Q zimní | 6,00 x 15 ET55,00 | 195/60R15 88Q zimní | 6,00 x 15 ET55,00 |
| 205/50R16 87H zimní | 6,50 x 16 ET55,00 | 205/50R16 87H zimní | 6,50 x 16 ET55,00 |
| 205/50R16 87H zimní | 7,00 x 16 ET53,00 | 205/50R16 87H zimní | 7,00 x 16 ET53,00 |
| 205/55R16 90H zimní | x 16 ET | 205/55R16 90H zimní | x 16 ET |
| 215/45R17 87H zimní | 7,00 x 17 ET55,00 | 215/45R17 87H zimní | 7,00 x 17 ET55,00 |










