Informace o vozidle
| Vozidlo | Volvo V60 (Z) 2018-____ Cross Country |
| EG-číslo | e4*2007/46*1315*.. |
| Rozteč | 5/108 |
| Průměr náboje | 63,4 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1150-1280 kg/1210-1375 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechová kola | M14x1,5x34 mm |
| Dosedací plocha | kuželová pohyblivá |
| Kolové matice pro litá kola | M14x1,5x34 mm |
| Dosedací plocha | kuželová pohyblivá |
| Měření tlaku v pneu | volitelné senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatiky | Disky |
|---|---|
| 215/55R18 95Q M+S | 7,5x18 ET50 |
| 215/55R18 95V | 7,5x18 ET50 |
| 235/45R19 95Q M+S | 8,0x19 ET55 |
| 235/45R19 95V | 8,0x19 ET55 |
| 245/40R20 95Q M+S | 8,0x20 ET55 |
| 245/40R20 95V | 8,0x20 ET55 |










