Tomason TN16 8,0×18 5×100 ET35 stříbrné lesklé, kužel, Ø 63,4

Velmi kvalitní litá alu kola německého výrobce značky TOMASON typ TN16, rozteč 5×100 ET35. Průměr středového otvoru 63,4 mm. Nosnost 600 kg. KBA50599. Barva stříbrná lesklá. Dodává se včetně středové krytky K-009.

4999  s DPH
4131,40  bez DPH

Do týdne

Informujte mě, až bude produkt opět skladem

Velmi kvalitní litá alu kola německého výrobce značky TOMASON typ TN16. Rozměr 8,0×18″ s roztečí 5/100 ET35. Průměr středového otvoru 63,4 mm. Nosnost 600 kg. Alu disky jsou homologované a schválené ministerstvem dopravy ČR. KBA50599. Barva stříbrná lesklá. Vhodné pro zimní i letní provoz.

PARAMETRY
Hmotnost 11,25 kg
Šířka kola

Dosedací plocha

Velikost kola

18"

Rozteč šroubů

ET

Značka

Výrobce

Tomason GmbH

Barva

Nosnost

Materiál

,

Povrchová úprava

Značka automobilu

Audi, Chrysler, Seat, Škoda, Volkswagen

Průměr náboje

63,4 mm

Země původu

Německo (DE)

ROZSAH POUŽITÍ
KE STAŽENÍ
VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

   PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kolové šrouby, matice a vymezovací kroužky, pokud to daný typ kol vyžaduje, v hodnotě 990 Kč zdarma!

    ZÁPIS KOL DO TP

Pokud zvažujete nákup nových litých alu kol, je potřeba se nejprve ujistit, zda ve vašem velkém technickém průkazu, kde máte uvedeny rozměry a varianty použití kol a pneumatik, je uvedený také rozměr, který chcete zakoupit. Jestliže v TP požadovaný rozměr nemáte, je potřeba si nechat vyhotovit Posudek technické způsobilosti litých kol a pneumatik. Ten je zpoplatněný a cenově se liší tím, zda litá kola mají homologační značku KBA, nebo ABE a číslo schválení nebo nemají. Všechna litá kola, která prodáváme v našem internetovém obchodě SHELLERS.cz jsou homologovaná a mají TÜV certifikát (Gutachten, Teilegutachten). Tato homologace je uvedena u každého litého kola v sekci KE STAŽENÍ, kde tyto dokumenty průběžně doplňujeme a aktualizujeme. V tomto TÜV dokumentu najdete vozidla, na která jsou daná kola schválena. Podrobný postup schválení a zápisu nového rozměru kol do TP nejdete v uvedené odkazu Ministerstva dopravy.

    TYPOVÝ LIST

Dokument, potvrzený dovozcem/prodejcem registrovaným MDČR, ve kterém je uveden přesný typ zakoupených litých disků, typ vozidla, na který jsou litá kola určena, doporučené velikosti pneumatik (informace o vozidle dodá zákazník). Tento dokument je vyžadován na STK pro schválení na automobil, na který jsou alu kola umístěna.

Při zakoupení litých alu kol v našem internetovém obchodě SHELLERS.cz vám tento dokument v hodnotě 1490 Kč na vyžádání vystavíme zdarma!

    PŘED ODESLÁNÍM OBJEDNÁVKY

Prosím, uveďte nám při objednávce ještě značku a váš přesný typ vozidla. V některých případech je možné, že se stejný typ vozidla vyrábí s různými roztečemi, proto je potřeba najít svůj typ vozidla a rok výroby správně v našich aplikačních tabulkách nebo zkontrolovat dle našeho konfigurátoru DLE ZNAČKY AUTOMOBILU.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Německu   MADE IN GERMANY

Originální produkt vyrobený v Německu. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…