Náhradní pojistný klíč SICUSTAR / STARLOCK 7840BL21, klíč 21, OE Opel
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR 7840BL21 typ L, OE: Opel. Klíč 21 mm. Ilustrační obrázky.
bez DPH
3 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR typ L, Klíč 21 mm. Unikátní kód 7840BL21. Unikátní kód je součástí balení, který najdete v krabičce s bezpečnostními šrouby nebo maticemi ve formě samolepicí etikety. Ilustrační obrázky.
OE: Opel
UPOZORNĚNÍ
POZOR! Produkt v kategorii bezpečnostní není možné vrátit! Využijte proto výše uvedených možností.
| Hmotnost | 0,098 kg |
|---|---|
| Rozměry | 28 × 42 mm |
| Materiál | |
| Upozornění | |
| Uvedená cena za: | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Výrobce | |
| Značka | |
| Značka automobilu | |
| Povrchová úprava | |
| Země původu | |
| Typ / systém |
MADE IN ITALY
FARAD
ID: 33104 2 sklademNáhradní pojistný klíč SICUSTAR / STARLOCK 121BL21, klíč 19
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR 121BL21, typ A. Klíč 19 mm. Ilustrační obrázky.
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUBLOC 7267, kód G. Klíč 17 mm.