Náhradní pojistný klíč SICUSTAR / STARLOCK 7842BL21, klíč 21, OE Opel
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR 7842BL21 typ NN, OE: Opel. Klíč 21 mm. Ilustrační obrázky.
bez DPH
3 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR typ NN, Klíč 21 mm. Unikátní kód 7842BL21. Unikátní kód je součástí balení, který najdete v krabičce s bezpečnostními šrouby nebo maticemi ve formě samolepicí etikety. Ilustrační obrázky.
|---|---|
| Rozměry | 28 × 42 mm |
FARAD
ID: 33104 2 sklademNáhradní pojistný klíč SICUSTAR / STARLOCK 121BL21, klíč 19
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR 121BL21, typ A. Klíč 19 mm. Ilustrační obrázky.
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUBLOC 7267, kód G. Klíč 17 mm.