Bezpečnostní matice M12x1,50
Bezpečnostní matice M12x1,50 mm nejvyšší kvality za super ceny! Široký sortiment kolových matic pro originální a aftermarketová alu kola i plechové disky v různých povrchových úpravách a barevných odstínech. Garance nákupu.
-
ID: 31094 14 sklademPojistné bezpečnostní matice M12x1,50 kužel, zavřená, klíč 19 mm, FLOWERLOCK D2/D, SICUBLOC DN115
€ 23,06 s DPHPojistné bezpečnostní matice M12x1,5 mm FLOWERLOCK D2/D (SICUBLOC DN115) jsou díky svému designu ve tvaru květiny a odolné rotační objímce velice bezpečným systémem pro každý druh litých nebo ocelových kol. Použití pro značky automobilu Dodge, Fiat, Hummer, Chevrolet, Chrysler, Jaguar, Jeep, Opel, Ssang Yong.
Pojistné bezpečnostní matice M12x1,5 mm FLOWERLOCK D2/D (SICUBLOC DN115) jsou díky svému designu ve tvaru květiny a odolné rotační objímce velice bezpečným systémem pro každý druh litých nebo ocelových kol. Použití pro značky automobilu Dodge, Fiat, Hummer, Chevrolet, Chrysler, Jaguar, Jeep, Opel, Ssang Yong.
- KOLOVÉ ŠROUBY
- KOLOVÉ MATICE
- POJISTNÉ BEZPEČNOSTNÍ ŠROUBY
- POJISTNÉ BEZPEČNOSTNÍ MATICE
- NÁHRADNÍ POJISTNÝ KLÍČ
- KOLOVÉ SVORNÍKY
- VYMEZOVACÍ KROUŽKY
- ROZŠIŘOVACÍ PODLOŽKY
- PŘÍSLUŠENSTVÍ K PODLOŽKÁM
- LITÁ KOLA
- STŘEDOVÉ KRYTKY LITÝCH KOL
- PŘÍSLUŠENSTVÍ KE KOLŮM
- OPRAVNÉ SADY NA PNEUMATIKY
- AUTODOPLŇKY
- DOJEZDOVÉ KOLO
- VÝPRODEJ
Nejlépe hodnocené produkty
-
Náhradní pojistný klíč SICUSTAR / STARLOCK 319BL21, klíč 17, OE MERCEDES
€ 16,76 s DPH
-
Pojistné bezpečnostní šrouby M12x1,25x35 kužel, klíč 17/19, SICUTUNE VT335
€ 27,26 s DPH
-
Středová krytka alu kola Ø 69/75mm, GMP černá lesk, chrom okraj
€ 7,98 s DPH
-
Náhradní pojistný klíč SICUSTAR / STARLOCK 267BL21, klíč 17, OE Fiat
€ 16,76 s DPH
-
Náhradní pojistný klíč (L) SICUKOSMOS 8070, klíč 21
€ 25,16 s DPH




