Kolový šroub M14x1,5×26 kužel s krátkou hlavou, klíč 17, C17D26TB, výška 42,5
bez DPH
180 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Hlava klíč: 17 mm
Pevnostní třída: 10,9
Dosedací plocha: kužel 60°
Celková výška: 42,5 mm
| Povrchová úprava | |
| Uvedená cena za: | |
UPOZORNĚNÍ
MADE IN ITALY
BIMECC
ID: 10693 136 sklademKolový šroub M12x1,25×50 kužel, klíč 17, C17B50, výška 75 mm
Šroub M12x1,25x22 mm kužel, typ C17B50 pro aftermarketová kola, pro značky automobilu Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot prodloužené.
22%
ID: 52255 140 sklademKolový šroub M15x1,25×53 kulový R14, pohyblivá plocha, klíč 17, S17Q53R14E-MW-BLACK, výška 84 mm, černý
Šroub na kola M15x1,25x53 mm kulový R14 typ S17Q53R14E-MW-BLACK na originální kola s kulovou pohyblivou dosedací plochou pro Mercedes Benz GLE (2019-) a GLS (2019-) prodloužený o 9 mm pro použití rozšiřovacích podložek o šířce 8-10 mm. Barva černá. Klíč 17 mm.
25%
ID: 10015 145 sklademKolový šroub M14x1,5×28 koule R14 pohyblivá, klíč 19, PS19D28R14-MW, výška 57,5
Šroub na kola M14x1,5x28 mm kulová R14 pohyblivá dosedací plocha typ PS19D28R14-MW určený pro značky automobilu Porsche, Audi Q7, VW Touareg se zkrácenou délkou.
ID: 10005 92 sklademKolový šroub M16x1,5×33 kužel, klíč 19, 2005-02-01, výška 54 mm
Šroub na kola M16x1,5x33 mm kužel typ 2005-02-01 pro dodávkové automobily Citroën Jumper, Fiat Ducato, Opel Movano, Peugeot Boxer na neoriginální litá kola od 16″ (rozteč 5/130). Celková výška 54 mm.