Vymezovací kroužek kol 63,3 / 56,1 (FZ03), plast, přesah kužele 6mm

Středové vymezovací kroužky alu kol FZ03 s rozměry vnější 63,3 mm / 56,1 mm vnitřní pro litá kola CMS, DBV, GMP, MSW, Proline, Schmidt a jiné. Přesah kužele 6 mm.

44,90  s DPH
37,11  bez DPH

97 ks skladem

Předpokládané doručení do 18. 6. 2024

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Vymezovací středící kroužky kol FZ03 s rozměry vnější 63,3 mm / 56,1 vnitřní pro litá kola CMS, DBV, GMP, MSW, Proline, Schmidt a jiné. Přesah kužele 6 mm.

ROZMĚRY
A – 63,3 mm (vnější průměr)
B – 56,1 mm (vnitřní průměr)
C –   6 mm (přesah kužele)

Originální díl

Vyrobeno v Německu

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,012 kg
Vnější průměr (A)

Vnitřní průměr (B)

Přesah kužele (C)

Materiál

Výrobce

Uvedená cena za:

Průměr náboje vozidla

Země původu

Značka

, , , , ,

Poznámka

Značka automobilu

, , , ,

ROZSAH POUŽITÍ
DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vnější rozměr (větší) udává průměr otvoru litého kola v milimetrech, do kterého bude středící kroužek umístěn. Tento rozměr může být různý v závislosti na použité značce a typu alu disku a je potřeba změřit!

Vnitřní rozměr (menší) udává průměr náboje automobilu v milimetrech, na který bude středící kroužek nasazen společně s litým kolem osazeným kroužkem.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Německu   MADE IN GERMANY

Originální produkt vyrobený v Německu. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

    SCC Fahrzeugtechnik GmbH

Společnost působí na trhu od roku 2000. Patří do skupiny SCC group, která zahrnuje kromě SCC Fahrzeugtechnik GmbH, také společnosti WEMAR Auto Zubehör GmbH a SCC Electromobility GmbH. Hlavní zaměření této společnosti je výroba a prodej vlastních výrobků, zejména distančních podložek, adaptérů, spojovacích prvků, jednodílných a vícedílných kol a speciálních dílů pro automotive. Výroba probíhá na moderních CNC výrobních strojích a veškeré testování podle standardů KBA. Všechny výrobky společnosti SCC Fahrzeugtechnik GmbH podléhají přísným evropským normám, mají certifikáty TÜV a jsou homologované na všechny uvedené značky automobilů.