Vymezovací kroužek kol 70,0 / 56,1 (Z37), plast, černá, přesah kužele 5mm

Vymezovací středící kroužky kol typ Z37 s rozměry vnější 70,0 mm / 56,1 mm vnitřní pro litá kola Alutec, ATS, Anzio, Rial, Autec a jiné.

44,90  s DPH
37,11  bez DPH

182 ks skladem

Předpokládané doručení do 4. 3. 2024

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Vymezovací středící kroužky kol typ Z37 s rozměry vnější 70,0 mm / 56,1 mm vnitřní pro litá kola Alutec, ATS, Anzio, Rial, Autec a jiné.

ROZMĚRY
A – 70,0 mm (vnější průměr)
B – 56,1 mm (vnitřní průměr)
C – 5 mm (přesah kužele)

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,018 kg
Vnější průměr (A)

Poznámka

Průměr náboje vozidla

Vnitřní průměr (B)

Přesah kužele (C)

Výrobce

Země původu

Materiál

Uvedená cena za:

Značka

, , , ,

Značka automobilu

, , , ,

ROZSAH POUŽITÍ
DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vnější rozměr (větší) udává průměr otvoru litého kola v milimetrech, do kterého bude středící kroužek umístěn. Tento rozměr může být různý v závislosti na použité značce a typu alu disku a je potřeba změřit!

Vnitřní rozměr (menší) udává průměr náboje automobilu v milimetrech, na který bude středící kroužek nasazen společně s litým kolem osazeným kroužkem.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Německu   MADE IN GERMANY

Originální produkt vyrobený v Německu. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

    SCC Fahrzeugtechnik GmbH

Společnost působí na trhu od roku 2000. Patří do skupiny SCC group, která zahrnuje kromě SCC Fahrzeugtechnik GmbH, také společnosti WEMAR Auto Zubehör GmbH a SCC Electromobility GmbH. Hlavní zaměření této společnosti je výroba a prodej vlastních výrobků, zejména distančních podložek, adaptérů, spojovacích prvků, jednodílných a vícedílných kol a speciálních dílů pro automotive. Výroba probíhá na moderních CNC výrobních strojích a veškeré testování podle standardů KBA. Všechny výrobky společnosti SCC Fahrzeugtechnik GmbH podléhají přísným evropským normám, mají certifikáty TÜV a jsou homologované na všechny uvedené značky automobilů.