Vymezovací kroužek 72,6 / 54,1 AP726541, plast, černá, přesah kužele 3 mm
Středové vymezovací kroužky alu kol AP726541 pro litá kola. Pro montáž na modely s nábojem kola 54,1 mm. Přesah kužele 3 mm.
 1,89 s DPH
 1,56 bez DPH
172 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Uvedená cena je za 1 kus
Vymezovací středící kroužky kol AP726541 s rozměry vnější 72,6 mm / 54,1 mm vnitřní pro litá kola. Přesah kužele 3 mm.
ROZMĚRY
A – 72,6 mm (vnější průměr)
B – 54,1 mm (vnitřní průměr)
C – 3 mm (přesah kužele)
Použití pro automobily s nábojem kola o průměru 54,1 mm
Originální díl
Vyrobeno v Německu
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,023 kg
Rozměry 72,6 mm