Kolový šroub M14x1,5×34 koule R14, klíč 19, S19D34R14, výška 63
Originální kolový šroub S19D34R14 rozměr M14x1,5×34 mm kulová plocha R14 na originální plechová kola značek Mercedes Benz Sprinter a Volkswagen Crafter.
 1,45 s DPH
 1,20 bez DPH
16 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 45421 Kategorie: ,
Originální šrouby na kola typ S19D34R14 rozměr M14x1,5×34 mm s kulovou dosedací plochou R14 na originální litá alu kola a plechové disky Mercedes Benz, Sprinter a Volkswagen LT, Crafter.
SPECIFIKACE
Celková výška: 63 mm
Klíč/hlava: 19 mm
Originální objednací č. Mercedes: 601 401 02 70
Originální objednací č. VW: 2DO 601 139, WHT 000 888
Použití pro značky automobilu
null
Mercedes Benz
Pro originální, neoriginální alu kola a plechové disky
Sprinter I 1995-2006 Van
Sprinter II 2006-____ Van
null
Volkswagen
Pro originální alu kola a plechové disky
LT, Crafter | (Crafter 2F, 2E) 2006-2017 Van
LT, Crafter | (LT28/35) 1996-2006 Van
Důležité informace
PARAMETRY
Hmotnost 0,092 kg
Rozměry 63 mm