Kolový šroub M14x1,5×35 kuželový, klíč 17, C17D35F-BLACK, černý, výška 62 mm
Šroub pro alu kola M14x1,5×35 mm kužel, označení C17D35F-BLACK pro značky automobilu Smart, Land Rover, Volvo. Klíč 17 mm. Barva černá.
bez DPH
206 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Šroub na kola M14x1,5×35 mm s kuželovou dosedací plochou, označení C17D35F-BLACK pro značky automobilu Smart, Land Rover, Volvo a další.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: Zn
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 62 mm
Klíč: 17 mm
|---|---|
| Rozměry | 23 × 62 mm |