Kolový šroub M14x1,5×45 kulový R14, klíč 17, S17D45R14 výška 64
Kolové šrouby M14x1,5×45 mm koule R14 na originální kola S17D45R14 značky automobilu Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, G, GE, GL, GLK, R.
 1,87 s DPH
 1,55 bez DPH
150 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 32857 Kategorie: , Štítek:
Šroub M14x1,5×45 mm s kulovou dosedací plochou typ S17D45R14 na originální kola značky automobilu Mercedes AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL. Celková délka 65 mm.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 64 mm
Dosedací plocha: kulová poloměr R14
Klíč: 17 mm