Vymezovací kroužek kol 72,0 / 66,1 (T14-SR661P), plast, bez osazení
Středové vymezovací kroužky kol T14-SR661P s rozměry vnější 72,0 mm / 66,1 mm vnitřní pro litá kola MAK, TSW.
 1,89 s DPH
 1,56 bez DPH
142 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Uvedená cena je za 1 kus
Vymezovací středící kroužky kol T14-SR661P s rozměry vnější 72,0 mm / 66,1 mm vnitřní pro litá kola MAK, TSW a jiné.
ROZMĚRY
A – 72,0 mm (vnější průměr)
B – 66,1 mm (vnitřní průměr)
C – 0 mm (přesah kužele)