Kolový šroub M14x1,5×27 koule R14, klíč 17, LS17D27R14, výška 48 mm
Originální šroub na kola M14x1,5×27 mm kulová R14 označení LS17D27R14 na originální litá i plechová kola Mercedes Benz. Pozor, litá kola AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL mají delší závit. Použití na značky automobilu Mercedes Benz. Celková výška 48 mm.
bez DPH
104 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Originální kolový šroub M14x1,5×27 mm s kulovou dosedací plochou R14 označení LS17D27R14 na originální litá i plechová kola Mercedes Benz. Pozor litá kola AMG a Mercedes Benz ML, S, CL, GL mají delší závit (místo 27 mm délka 45 mm).
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: Geomet
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 48,0 mm
Dosedací plocha: kulová poloměr R14
Klíč: 17 mm
POZOR! Podle použití litého kola Mercedes E od roku 2016- dále ML, R, S, CL, GL, GLE, GLK, GLC, GLS nebo AMG mají delší závit (místo 27 mm délka závitu 45 mm)
|---|---|
| Rozměry | 23 × 48 mm |