Kolový šroub M14x1,5×27 kužel, klíč 17, C17D27F-BLACK, výška 54 mm
Šroub na kola C17D27F-BLACK rozměr M14x1,5×27 mm kužel pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Kolové šrouby jsou vyrobené z pevnostní oceli o pevnosti 10.9 se zinkovou povrchovou úpravou. Barva černá. Klíč 17 mm.
 1,45 s DPH
 1,20 bez DPH
83 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Uvedená cena je za 1 kus
Kolový šroub C17D27F-BLACK rozměr M14x1,5×27 mm kužel pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Kolové šrouby jsou vyrobené z pevnostní oceli o pevnosti 10.9 se zinkovou povrchovou úpravou.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn/FINIGARD)
Pevnostní třída: 10.9
Dosedací plocha: kužel 60°
Celková délka: 54 mm
Klíč: 17 mm
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,083 kg
Rozměry 54 × 23 mm