Kolový šroub M14x1,5×28 kužel, klíč 17, C17D28/B13, výška 52 mm
Šroub na kola M14x1,5×28 mm kužel typ C17D28/B13, M1415KE28S pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Kolové šrouby jsou vyrobené z pevnostní oceli o pevnosti 10.9 se zinkovou povrchovou úpravou. Klíč 17 mm.
 0,85 bez DPH
3772 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kolový šroub M14x1,5×28 mm kužel typ C17D28/B13 ozn. M1415KE28S pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Kolové šrouby jsou vyrobené z pevnostní oceli o pevnosti 10.9 se zinkovou povrchovou úpravou. Klíč 17 mm.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Pevnostní třída: 10.9
Dosedací plocha: kužel 60°
Celková délka: 52 mm
Klíč: 17 mm
PARAMETRY
Hmotnost 0,076 kg
Rozměry 52 × 23 mm