Vymezovací kroužek 106,2 / 78,1 (AP106781), plast, černá, přesah kužele 2mm
Vymezovací středící kroužky AP106781 s rozměry vnější 106,2 mm / 78,1 mm vnitřní pro litá kola dodávkových vozů Citroën, Fiat, Peugeot a jiné. Přesah kužele 2 mm.
 4,81 s DPH
 3,98 bez DPH
82 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 49572 Kategorie:
Uvedená cena je za 1 kus
Vymezovací středící kroužky kol typ AP106781 s rozměry vnější 106,2 mm / 78,1 mm vnitřní pro litá kola Dodávkových automobilů a jiné. Přesah kužele 2 mm. Barva černá.
ROZMĚRY
A – 106,2 mm (vnější průměr)
B –   78,1 mm (vnitřní průměr)
C –     2 mm (přesah kužele)
null
Made in Germany
Poznámka
Středící kroužky s vnitřním rozměrem 78,1 mm jsou určené pro náboj kola značky automobilu
null
Citroën
Citroën | C-Crosser | (V) 2007-2014 SUV
Citroën | C4, DS4 | C4 Aircross (B) 2013-____ SUV
Fiat
Fiat | Fullback | (KTOT) 2016-____ pick up
Peugeot
Peugeot | 4007 | (V, V*****) 2007-2012 SUV
Peugeot | 4008 | (B) 2012-____ SUV
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,035 kg
Rozměry 108 mm